Pieskovanie dreva

Nie je pieskovanie ako pieskovanie je to len pojem. Veľa ľudí je prekvapených že sa touto metódou čistí aj drevo. Áno je to možné za určitých podmienok a úpravy strojov a samozrejme skúseností pracovníka ktorý činnosť realizuje. Pri našej práci používame abrazívo ktoré je dimenzované originál na jemné opracovanie materiálov.

 

DREVENÉ STROPY – stropy a hrady su naša veľmi častá práca. Každý je jedinečný a vyžaduje si odborný prístup. Realita je však také že v ojedinelých prípadoch keď je strop pokrytý hustov farbou a nieje vidieť jeho povrch ako je to u ulejov a lazúr, môže nastat aj nepríjemné prekvapenie spráchnivelého zdreva a prípadne aj poškodeného drevokazným hmyzom. Výsledný vzhľad je však vo väčšine prípadou výborný.

ZRUBY, CHATY, DREVENICE – realizujeme pomerne často a špecializujeme sa všetky druhy budov aj konštrukcií z dreva. Dokážeme vo velmi krátkom čase očistiť veľké plochy týchto stavieb od nežiadúcich faktorov ktorá sa na povrchu dreva objavili vplyvom počasia. Ponúkame aj realizácia na kľúč čo sznamená očistenie + náter.