Pieskovanie hrubej ocele – Mosty, prívesy, nádrže a podobné prvky z kovu zakorodované alebo zafarbené vieme odstrániť do čistého povrchu podlá úrovní SA 1,2,2 1/2,3. Po očistení je potrebné kov v čo najkratšom čase ošetriť náterom. Pieskujú sa nielen staré komponenty ale aj novo vyrobené kusy ktoré si pred povrchovou úpravu už vyžadujú očistený a zdrsnený povrch aby sa zabezpečila dokonalá väzba medzi náterom a povrchom.

Odstránenie korózie alebo farby z kovu zo zábradlí, mostov, nákladných vozidiel, vlakov, nádrží a rôznych konštrukcií nie-je problém. Pieskovanie zabezpečí dokonalú predprípravu povrchu pred náterom ktorý sa na drsný opieskovaný povrch prichytí čo najlepšie a tak zabezpečí antikoróznu ochranu aj na niekoľko rokov.

Pieskovanie veteránov – špecializujeme sa na pieskovanie veteránov. Poznáme problematiku ohýbania plechov ale u nás Vám to nehrozí. Pracujeme pre istú spoločnosť pravidelne pre nich pieskujeme cez rok karosérie áut. Jedná sa však u luxusné zahraničné vozidlá kde sa vyžaduje vysoká zodpovednosť a profesionalita.

Ak je vozidlo dokonale rozobraté a je dobrý prístup ku všetkým jeho častiam je možné z neho urobiť doslova novo vyrobený kus. Prácu vieme zrealizovať u Vás bez najmenších problémov.